انتظار فرج (۲)

      * به نام او و به ياد مهدی (عج) *

سلام . سال روز رحلت بزرگ مرد تاريخ ايران را تسليت می گم .

به همه . چه اونايی که اين مرد بزرگ رو شناختن و به ايشون احترام می گذارن ؛                               و چه اونايی که ايشونو درست نمی شناسن و کلی بد و بی راه می گن .

من امروز بعد از کلی جستجو يه عالمه عکس خوب از امام پيدا کردم ولی مثل اين که همشون پاک شده .السلا علیک یا روح الله ولی حالا اين تصوير زيبا رو اين جا می آرم . حالا هم ويرايشش کردم . 

      * السلام عليک يا روح الله *

خيلی نگاه عميقی داری آقا جون .

اون قدر بزرگ بودی و هستی که زبانم قاصر از توصيف است .

نگاهت به کجاست؟

مطمئن هستم که می دانستی :اين که سر انجام ، اين انقلابی که بر پا کردی به انقلاب آقا مهدی (عج)پيوند خواهد خورد .

دوستت دارم ای روح خدا .

می دانم که همه ی آن هايی که می شناسندت عاشقت هستند و همه ی آن هايی که نمی شناسندت نيز عاشقت خواهند شد .

برای همه ی ما دعا کن . ما نيازمند سايه ی لطف شماييم .

                                                                                                   يا علی مددی                                                                                        والسلام علی من اتبع الهدی

/ 3 نظر / 5 بازدید
verar

سلامبر ماه تابان ، سيب سرخ، پرنده تنها، سالگرد امامان را به شما و همه ايرانيان تسليت می گويم

زلال

بسم رب المهدی....سلام خواهر مکرمه....وبلاگ خوبی دارين...انشا الله در پناه اقا امام زمان موفق و پيروز باشين..يا علی..//به سايت زير هم سری بزنين..::: www.mahdithepromised.com

Mohammad

با سلام. من هم امام را دوست داشته و دارم. انقلاب را هم دوست داشته و دارم. ولی افسوس ميخورم که آنگونه که امام ميخواست و مردم از روی صفا و اخلاص به اين انقلاب رای دادند، برايش جان فشانی کردند، از همه چيز مايه گذاشتند، و .... ولی ميراث داران امام آنرا خوب پاس نداشتند، حرمت شکنی کردند، مسير را منحرف کردند، همه چيز را به نفع خود تفسير کردند، از موقعيتهايشان سوء استفاده کردند، برداشتهای شخصی و جناحی از اسلام کردند، مردم را نه تنها از انقلاب که از اسلام هم نااميد کردند. چون هر چه ميکنند آنرا عين اسلام ميدانند.... و من افسوس ميخورم.... ممنون که به من هم سر زدی. موفق و پيروز باشی.