* به نام او و به ياد مهدی (عج) *

سلام بر دوستان گُلم !                                                                                                               چند وقت پيش گفته بودم که ديگه کم ميام مطلب بنويسم تا همه ی متنامو بخونين . ولی هر بار که ميام تا سَری بزنم ، مطالب جالبی رو که ديده بودم وسوسه ام می کنند که بنويسمشون .خلاصه که ما تو جمع شما کم آوردیم.   { کار عشق ، به شيدايی و جنون می کشد و کار جنون به تغزّل . تغزّل ، ذات هنر است . جنون سرچشمه ی هنر است و همه از آن « زمزمه های بی خودانه » آغاز می شود که عاشق با خود دارد . در تنهايی جنونش را می سرايد و اين يعنی تغزّل . بابا طاهر را ببين ... عريان است از لباس عقل و همين جنون برای آن که شاعر شود کافی است .                                             

                                                شهيد اهل قلم : سيد مرتضی آوينی   }

سلام ای نازنين !

نمی دانم ؛ اينک کاری جز التماس و زاری ندارم .

                                         والسلام علی من اتبع الهدی   07.gif                 

/ 7 نظر / 6 بازدید
verar

درد و رنج يک خردمند سبب مشغوليت و در نتيجه سرگرمی و تسلی خاطر اوست ، و عشق محبتی توام با درد و رنج وکينه و دشمنی است .

مهدی المثنی

سلام. پرنده تنها خسته نباشی. الهی زود به آشيان مطلوبت برسی. خواهر زاده من اسمش حسينه. خيلی خيلی مثبته!!! خواهر و برادر دو قلوی او حسن و زينبند. جالب است بدانی پدر و مادرشان هم علی و زهرايند... احترام گذاشتن بر اين ۵ عضو خانواده ی ما ، فکر می کنم خودش سعادت است. (چيزی در اين مايه‌ها). راستی ممنون که از آقا مرتضی نوشتی. دوستش دارم به اندازه ماه‌. هزار ماه شايدم بيشتر..

بی قرار شهر انتظار

«یا هو » سلام . خوش به حالت سیب سرخ امشب قرص ماه کامل می شود . ما را هم ... اخه من برعکس توبا دیدن قرص ماه خیلی دلم می گیره و ... «یا هو»

مهدی المثنی

می خواهم برای شما هم امروز کامنتی گذاشته باشم. اما زبانم گرفته!! الان فقط به ياد می آورم تصوير بزرگ آقا مرتضی را در دانشگاه هنر . بالای پله‌ها. لبخند می زد. عين يک ماه.

روزبه

بگذار من برای تو بگويم که هيچ از خدای تو نمی خواهم و هر آنچه داده مرا از سر نيز زياد است ...او را می خوهم نه چون شما که بخشيده شوم که می خواهم چون دوستش دارم....و غضب هم از آن کسانی است که خواستار آنند و خدای را مهربان نمی بينند...روزبه

verar

سلام : ماه تابان من ( پرنده تنها) اشکال برای رفعش بايد گفت ، از آن نگذريد ، سپاس موفق باشی

کودک فهیم

به مرتضی آوينی خيلی ارادت داريا!شاد و پيروز هميشه!